Книга «бізнес під ключ як створити компанію, що працюватиме без вас» джон ворилоу ціна 270 грн у каталозі Художні Купити товари для спорту за доступною ціною на Шафі Україна #116837649

Точну дату відвантаження уточнюйте, будь ласка, у нашого менеджера за телефонами, вказаними на сайті. Купила книгу чоловікові – і він був в захваті користі поданого контенту. Деякі речі пробую впроваджувати у свою діяльність. Тоді залиште його і ми оперативно надамо на нього відповідь. Постачаємо якісне обладнання від оригінальних https://opentv.media/ua/kompaniya-play-n-go-prodemonstruvala-svoyu-novu-gru-shho-vidomo виробників + професійну органічну автохімію власного виробництва green-wave. Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас. Джим Коллінз вивів формулу — дев’ять кроків, які дозволять розкрутити маховик успіху до швидкості, яка приносить шалені прибутки.

Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Ті, хто шукає практичну, покрокову інструкцію впровадження OKR – цілей і ключових результатів, у своїй компанії або організації, знайдуть у праці Доера вичерпний і вправно написаний підручник. Наразі airbnb — компанія з капіталізацією понад 30 мільярдів доларів. А починалось усе з трьох хлопців, у яких не було нічого, окрім ідеї. Шлях до втілення мрії був непростий, адже доводилося вирішувати нагальні проблеми, пов’язані з конкурентною боротьбою, брендингом, комунікацією, брендингом, залученням венчурних інвестицій та бізнес-плануванням. На жаль, на нашому сайті розрахуватися за книжки картою «єПідтримка» тимчасово неможливо.

бізнес під ключ. як створити компанію, що працюватиме без вас

Після успішної оплати електронна книга з’явиться в розділі “Електронна бібліотека” у Вашому особистому кабінеті. Читати книжку ви можете на сайті або завантажити файл на свій пристрій. Просимо не поширювати файли серед інших користувачів та на сторонні сайти й телеграм-канали. Використовуючи даний сайт, ви даєте згоду на використання файлів cookie, які допомагають нам зробити його зручнішим для вас. Не лише консультуємо, як відкрити мийку самообслуговування, але також складаємо бізнес-план з прорахунком ризиків, перспектив, терміном окупності тощо + кошторис без жодних непередбачених платежів.

Книга Бізнес під ключ. Як створити компанію, що працюватиме без вас. Автор – Джон Ворілоу (Наш формат)

Книжка являє собою найлегший, найзрозуміліший та найструктурованіший підручник для самостійного опрацювання, який ви колись тримали в руках. З перших сторінок вам пропонується детально розписаний щотижневий та щоденний план із короткими описами дій на кожен конкретний день. Далі автор пропонує способи підробітку, аналіз передумов, які важливі для створення власної справи. Також до уваги читача та майбутнього бізнесмена – лаконічна інструкція, як користуватися 27-денним планом. Решту книжки складають детальні описи кожного кроку на шляху до кінцевої мети – додаткового заробітку.

  • А починалось усе з трьох хлопців, у яких не було нічого, окрім ідеї.
  • Саме тому ми склали цю Політику конфіденційності, щоб ви не турбувалися про те, що відбувається з вашими персональними даними, які ви надали нам для реєстрації.
  • Джон Ворілоу пропонує захопливу історію, яка навчить вас, як управляти компанією так, ніби вона існуватиме вічно, однак при цьому наділяти її новими якостями й безупинно збільшувати її ціну.
  • Автор – один із провідних світових експертів у сфері підвищення ефективності ведення бізнесу.
  • Далі автор пропонує способи підробітку, аналіз передумов, які важливі для створення власної справи.
  • Людина, що написала книжку про те, як отримувати успішний пасивний заробіток, вочевидь, повинна знатися на цій темі.

Амбітному підприємцю складно уявити, що колись у нього виникне бажання залишити компанію, яку він створював, докладаючи титанічних зусиль. Він готовий приділяти сто відсотків свого часу та сил, і йому чи їй здається, що так буде завжди. Автор цієї книжки, існує мудріша стратегія — створити проект, який успішно функціонуватиме без вас. Навіть більше, проект, який ви зможете вигідно продати в будь- який момент. Джон Ворілоу пропонує захопливу історію, яка навчить вас, як управляти компанією так, ніби вона існуватиме вічно, однак при цьому наділяти її новими якостями й безупинно збільшувати її ціну. Однак, як стверджує автор цієї книжки, існує розумніша стратегія – створити проект, який успішно функціонуватиме без вас.

Бізнес під ключ. Як створити компанію, що працюватиме без вас відгуки

Доцільно застосовувати у всіх сферах діяльності як настанову до максимально ефективної роботи компанії в цілому і кожного працівника зокрема. Для керівників та власників бізнесів, людей, які цікавляться підприємництвом чи планують розвивати власну справу. Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.

Інформація про відвідання – при доступі на сайт наші сервери автоматично записують певну інформацію. Ці журнали сервера можуть містити таку інформацію, як веб-запит, IP-адресу, тип та мову браузера, дату та час запиту. Київський національний університет культури і мистецтв турбується про забезпечення безпеки даних користувачів сайту. Саме тому ми склали цю Політику конфіденційності, щоб ви не турбувалися про те, що відбувається з вашими персональними даними, які ви надали нам для реєстрації. Оплата замовлення будь-яким зручним для Вас способом наш обов’язок. Приват24, карта будь-якого банку світу, готівка банківський переказ або післяплата. Людина, що написала книжку про те, як отримувати успішний пасивний заробіток, вочевидь, повинна знатися на цій темі.

Oднaк, як cтвepджує aвтop цiєї книжки, icнує poзумнiшa cтpaтeгiя — cтвopити пpoeкт, який уcпiшнo функцioнувaтимe бeз вac. Некоректно заповнене поле “Прізвище, Ім’я”. Авторизуйтеся, будь ласка, щоб придбати електронний контент. Допомагаємо правильно обрати ділянку для майбутнього будівництва. Посідає 28 позицію в рейтингу 100 найкращих консультантів у галузі лідерства. Налагодження ефективної співпраці між підрозділами та командами. Реєструючись на веб-сайті, ви надаєте згоду на обробку усіх введених для реєстрації даних з метою зворотного зв’язку, як це передбачено Публічною офертою.

Книга «Бізнес під ключ. Як створити компанію, що працюватиме без вас»

Читачеві залишається тільки дотримуватися описів та кожного дня впроваджувати у своє життя нові навички. Автор методики і засновник однойменної компанії Value Builder System, яка допомагає бізнесам збільшити їхню вартість. Визнаний одним із найвпливовіших B2B-маркетологів за версією американського бізнесового журналу Who’s Who. Чому актуальність автомийки під ключ в Україні наразі така висока? На дорогах кількість автівок стрімко зростає, у водіїв підвищується потреба у якісних та професійних сервісах, що допоможуть за помірну ціну “причепурити” авто. Саме тому такий вид підприємницької діяльності сьогодні дуже популярний, а бізнес-план автомийки цікавить тих, хто хоче отримувати стабільний дохід.

%d bloggers like this: