Наймолодший мільярдер США Сем Бенкман-Фрід не вірить у криптовалюти Як він зміг заробити на них $22,5 млрд

– Не варто думати, що криптовалюта назавжди залишиться найвигіднішим ринком». Можливо, найбільше питання для Бенкмана‑Фріда – як розвиватися далі? Йому потрібно знайти спосіб підтримувати стрімке зростання FTX, не вступаючи в конфлікт із регуляторами.

бізнес, який утричі вигідніший за майнінг

Загалом Україна отримала пожертв у біткоїні та криптовалютах на $70 млн. Варто зауважити, що 80% усіх пожертв було перераховано Україні в перші місяці після 24 лютого 2022 року. Потім надходження коштів значно сповільнилося. Доброго дня ,мені також сподобався вислів робити мед, а то я все життя думала,що мед приносять бджоли.Мій тато був пасічником і як отримується мед я точно знаю.

Він заснував свій бізнес у Гонконгу, почасти через близькість до Макао, де незадовго перед тим відвідав конференцію щодо біткоїнів. Спочатку це допомогло залучати клієнтів з Азії – центру торгівлі криптовалютою. Але цифровий кочівник не звик сидіти на місці. У вересні він оголосив (звісно, через Twitter), що планує перевести штаб‑квартиру компанії і 150 співробітників на Багами. Там більш прозоре регулювання криптовалют і не такі суворі обмеження на поїздки через COVID‑19, пояснює він. Усе це – частина роботи найбагатшого у світі підприємця, молодшого від 30.

Головна вимога – тематика і контент мають бути цікавими і зрозумілими, а відвідувачі – чітко сегментовані. Зазначимо, що саме реклама – це основне джерело доходу для «інтернетчиків». Зараз багато компаній масово скорочують штат, оскільки витрати на його утримання не покриває прибуток. Зробіть крок на випередження – запропонуйте свої послуги на непостійній основі. Насправді є декілька перевірених часом бізнес ідей, які досить добре працюють в умовах стагнації економіки. Ці ідеї дозволять вам розпочати бізнес і здійснювати свою ділову активність, навіть коли всі обставини говорять про те, що обсяги всіх ринків тільки падають.

Віталій,якщо можна,основні принципи на скриньку…Дякую. Розповімо про декілька ідей, над якими варто подумати за чашкою ранкової кави. Клієнти найбільших біткоїн-бірж в Україні наразилися на проблему виведення коштів на картки українських банків. З проблемами зіткнулися як мінімум біржі http://www.mmforce.net/msunews/pages/station_casinos_postroit_novuy_kurort_v_las_vegase.html Kuna, Whitebit та Binance. Третє місце – кулінарія, про яку ми вже говорили. P2P Seller — глобальна професійна мережа для онлайн-продавців, дозволяє онлайн-продавцям будувати та масштабувати свою інфраструктуру. ENESTECH Software— розробник IT-продуктів, головний з яких SENET.

За останній рік вона без особливого ризику заробила $750 млн виторгу і $350 млн прибутку. Інша фірма Бенкмана‑Фріда, трейдер Alameda Research, торік заробила на криптовалютах $1 млрд. Він коментує ціни на біткоїн, регулювання ринку криптовалюти і майбутнє цифрових активів. Бенкман‑Фрід витрачає отримані від інвесторів $900 млн на розширення бізнесу. Одні повинні збільшити його призначену для користувача базу, інші – відкрити доступ до ліцензій у ключових юрисдикціях. У серпні FTX поглинула нью‑йоркську біржу LedgerX, що має дозвіл Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США на операції з криптовалютними деривативами. А отже, FTX може випередити Binance, Coinbase і Kraken, ставши першою великою криптобіржею, що пропонує деривативи в Америці.

Стеж за нами у Фейсбуці:

Від виходу з російського ринку втратила інша компанія із холдингу – ENESTECH Software – розробник IT-продуктів, головний з яких SENET. Цим сервісом для адміністрування комп’ютерних клубів і кіберарен користуються в 58 країнах світу. У 2021 році ENESTECH Software принесла холдингу близько $3 млн виторгу, стверджує Крот. Збитки від розриву контрактів із 2000 російських і білоруських клубів підприємець оцінює до $2 млн. Одна з розробок останньої — відеостримінгова платформа Infinite для продажів під час стріму. Чотири роки тому Бенкман‑Фрід не мав жодного біткоїна. У 2021‑му, за п’ять місяців до свого 30‑річчя, він дебютував у рейтингу найзаможніших американців Forbes на 32‑му рядку зі статком $22,5 млрд.

Точна причина зупинення транзакцій на картки українських банків невідома. Перед тим, як зайнятися своєю справою, необхідна ідея майбутнього бізнесу. Виробники та продавці сейфів, а також різних охоронних систем також успішні, незважаючи на кризу. Знову ж таки, через страх втратити накопичене, виникає необхідність десь зберігати свої гроші. Як правило, люди не виносять своїх заощаджень за межі свого житла.

Джек Дорсі працює над новим некастодіальним гаманцем

Тепер в Україну гравці не їдуть, а оператори не проводять змагання. Студії відмовилися від трансляції російськомовного контенту й втратили аудиторію. WePlay також припинила працювати на російськомовних глядачів.

– $60 млн – близько третини від зборів «Повернись живим». Відповідно, масштаб мав би бути десь такого ж рівня». За 90 днів можна зробити гуртові замовлення на фабриках і в дистрибʼюторів, почекати два місяці, привезти це все вантажівками й віддати на рівні бригад, каже він.

Його мета – заробити якомога більше грошей, байдуже як. Але тільки для того, щоб потім їх пожертвувати (він ще не знає, кому і коли). Останній пост від фундації – звіт станом на 7 червня – 620 млн грн або $21,2 млн за курсом НБУ. Тобто відтоді Крот з Лазебніковим мали витратити майже $40 млн. У пресслужбі холдингу TECHIIA підтверджують – цифра правильна. Про $60 млн в розмові з Forbes каже і сам Олег Крот.

річна гідроелектростанція в США почала майнити біткойни – це вигідніше, ніж продавати електрику

Власники бізнесу, який залишився на плаву, у скрутний час починають звертати увагу на свої фінансові справи. Як це не дивно, але саме фірми які надають бухгалтерські послуги в економічну кризу відчувають себе досить вільно. Підприємці наймають досвідчених бухгалтерів, щоб ті допомагали їм приймати відповідальні фінансові рішення, які допоможуть залишитися фірмі на плаву. Не дивно, що досі він був більше зайнятий зароблянням грошей, аніж філантропією.

До цього Крот самостійно фінансував благодійні ініціативи. У 2020-му вона отримала 6,2 млн грн, свідчать дані YouControl. ГО «Фундація Течія» через, яку підприємці закупають для війська амуніцію, оптику, безпілотники, зв’язок, маловідомий. Хоча фонд звітує у себе на Facebook-сторінці про закупівлі й передачі військовим, зазвичай пости збирають кількадесят лайків.

Це великі обсяги й залишатись непомітним складно. Бенкмана‑Фріда захоплює теорія «ефективного альтруїзму». Благодійність має приносити максимальну користь, вважає він. Але далі теорії бізнесмен поки що не просунувся. Він роздав на доброчинність $25 млн – всього 0,1% свого статку. Бенкман‑Фрід планує збільшити свої пожертви щонайменше в 900 разів. Для цього треба утриматися на гребені криптовалютної хвилі, а не виходити в кеш просто зараз.

%d bloggers like this: