Будуємо комбікормовий завод: про інвестиції, обладнання та перші заробітки КУРКУЛЬ

Гранульований комбікорм можна зберігати протягом тривалого часу. Комбікорм в брикетах відрізняється від гранульованого тільки більшими формами випуску. Перед використанням брикети подрібнюють до потрібної консистенції, а потім згодовують тваринам. Приготування комбікорми для свиней своїми руками значно скоротить витрати на господарство. https://ord-ua.com/2012/01/12/zheka-20-vidsotkiv-2/ Існує велика кількість рецептів для різних вікових груп. При самостійному виготовленні комбікорму з найменшими витратами можна підібрати максимально відповідний склад. Разом з ростом тварин, що досягають до двомісячного віку ваги в кг, кількість комбікорму, що з’їдається поросятами за день, збільшується до півтора кг в день.

бізнес на виготовленні комбікорму

Він може бути легко збережений і використаний, але може пилитися, що може бути неприємним для тварин і людей, і також може бути складним для дозування. Власна міні лінія по виробництву комбікормів задовольняє можливість проявити фантазію, проводити експерименти, знову таки з найменшими витратами різних ресурсів. Більш того, у підприємця створюється можливість отримати конкурентну перевагу шляхом створення комбікормів з унікальними характеристиками, властивими тільки їм створеного продукту. Можливо, такий рецепт комбікорму оцінять оточуючі, а ця обставина значно позначиться на вашому економічному стані. Дозволить створити виняткові умови на ринку комбікормів.Обладнання для невеликого виробництва комбікормів. Куди перспективніше виглядає їх пряма реалізація підприємствам сільського господарства державного характеру, а також приватним фермерам. Якщо ви живете в межах якогось великого міста, дуже привабливою і прибутковою ідеєю може стати виробництво комбікорму, призначеного для збуту в зоопарки.

Недолік – повальне кумівство і недопущення сторонніх виробників до настільки прибутковому ринку. Заводчики, які робили хоча б раз домашній комбікорм, розуміють, що це досить дороге заняття. Часом дешевше навіть купити, а не робити суміш самостійно. Повнораціонний комбікорм, що містить в собі інгредієнти, важливі для росту і розвитку свинячого поголів’я, здатний повністю замінити собою всі інші види корму. Поїхати на одне підприємство, там зробити комбікорм з запасом на 3-4 дні, а потім переїхати на інше.

Він більш екологічний, ніж мартенівська та киснево-конверторна технології, які залишають дуже великий вуглецевий слід. У першому випадку парникові викиди перевищують 2.500 кг СО2 на 1 тонну сталі, у другому — 1.800‑2.000 кг СО2. І тільки електропечі забезпечують максимальну близькість до філософії Green Deal — 250‑300 кг СО2 на 1 тонну сталі. Металургійна галузь, мабуть, виявилася однією з найбільш постраждалих сфер економіки України від широкомасштабного вторгнення росії. Передрук матеріалів з AgroTimes.ua дозволяється лише за умови прямого, відкритого для пошукових систем, гіперпосилання на AgroTimes.ua. Компанія має стабільну монтажну команду, всі монтажники пройшли навчання або в Німеччині, або на місці від німецьких фахівців.

Збут готової продукції

Завдяки їм вдається зробити кормовий склад для тварин поживним і корисним. З огляду на те, скільки коштує комбікорм для свиней, багато виробників купують його готовим. Так як суміш повністю збалансована і не вимагає добавок. Робити корм своїми руками вигідніше, але не набагато, до того ж потрібен постійний доступ до всіх інгредієнтів. Склад комбікорму для поросят виділяється від складу корму для дорослих звірів процентним вмістом елементів.

Україна є одним із найбільших виробників м’яса, молока, яєць та інших продуктів тваринництва у світі, що робить її потенційно прибутковим ринком для виробництва комбікорму. Наступний етап виробництва відбувається в змішувачі. У змішувачі комбікорм наводиться в однорідну масу.

Але перед ним завжди відкритий вибір, купувати його в магазині або зробити самому? Відповідь проста, потрібно виходити зі своїх можливостей як у фінансовому плані, так і в плані видобутку корисних інгредієнтів для повноцінного суміші. При виготовленні комбікорму для беконної відгодівлі свиней, склад своїми руками можна регулювати, додаючи в корм крім ячменю та вівса, кукурудзу, обрат від молока і сінну борошно. Всі компоненти кормів легко дістати і придбати у виробників або заготовити самостійно.

Технологія виробництва комбікорму

Почавши з 3 – 7-го дня поросята-сисуни можуть харчуватися передстартової крихтою, після їх потроху переводять на стартові корми. Насамперед необхідно промити і ретельно висушити всі зернові і бобові інгредієнти. Змішувач для зерна, який здатний скоротити витрати енергії і часу на перемішування зернових компонентів.

Технологія виробництва універсального комбікорму

Крім того, виробники можуть змінювати рецептури на свій розсуд – щоб підвищити якість комбікорму. Це рецептурно складена суміш зернової сировини з високим вмістом мікроелементів, білків і вітамінів, призначена для годівлі сільськогосподарських тварин і птиці. Комплекс виготовлення комбікорму складається з універсального подрібнювача з циклоном і шнека точної подачі з функцією змішування та закритим бункером. Зерновий бізнес в Україні – врожайність, дохід та перспективи. Вирощування, переробка та реалізація зерна та продуктів його переробки є стратегічно важливою, масштабною та дуже прибутковою галуззю українського сільського господарства. С/г комплекс може впевнено гарантувати та забезпечувати продовольче забезпечення країни, підтримуючи глобальний рівень одного з провідних експортерів зерна.

%d bloggers like this: